Jesse James’i paljastav intervjuu: petsin Sandrat, et oma elu saboteerida! VIDEO!

15 kommentaari
Jesse James’i paljastav intervjuu: petsin Sandrat, et oma elu saboteerida! VIDEO!

Jesse James paljastab intervjuus saatele “Nightline”, et pettis Sandra Bullock’it, sest ta saboteeris alateadlikult oma elu! Motofanatist Jesse James’ist sai üleöö USA vihatuim mees, kui avalikkuse ette kerkis tema truudusetu skandaal. “Ma arvan, et ma olen pigem maailma vihatuim mees,” sõnab Jesse intervjuus.

Jesse James paljastab intervjuus saatele “Nightline”, et pettis Sandra Bullock’it, sest ta saboteeris alateadlikult oma elu!

Motofanatist Jesse James’ist sai üleöö USA vihatuim mees, kui avalikkuse ette kerkis tema truudusetu skandaal. “Ma arvan, et ma olen  pigem maailma vihatuim mees,” sõnab Jesse intervjuus. Ühiskond aga ei taha kuidagi andestada mehele, kes pettis mitmete teiste naistega Ameerika ühte armastatuimat näitlejannat – Sandra Bullock’it.  Paljudel mõlgub mõtteis küsimus: “Miks? Miks ta seda tegi, kui tal elas unelmate elu?” 
“Mul oli imeline elu, imeline karjäär ning abielu ning ma viskasin selle kõik ära,” räägib mees ning kuigi tal pole põhjust sellist tegu õigustada, leiab ta, et sisimas ta tundis, et pole kellegi jaoks piisavalt hea ning tegi seda, et oma elu saboteerida. “Teadsin, et see, mida ma teen, on kohtutav ning  ma jään kunagi vahele. Ma tahtsin vahele jääda,” tunnistab mees, kes tekitas südantlõhestavat valu Sandrale, kes teda korduvalt avalikkuse ees on kiitnud ning oma armastust tema vastu väljendanud.
Aga ikkagi, kuidas suudab üks mees pidada mitmeid armukesi nii kaua, ilma et tema abikaasa midagi märkaks? “Sandral oli minevikus kõhklusi, aga ma valetasin. Ma valetasin end alati välja.”

Vaata videot intervjuust SIIT

Buduaar.ee