Jesse James: mind kuritarvitati lapsepõlves!

25 kommentaari
Jesse James: mind kuritarvitati lapsepõlves!

Jesse James’i paljastused jätkuvad: läksin ravile, sest mul oli väga raske lapsepõlv! Motofanaatik Jesse James, kes on oma abikaasat Sandra Bullock’it petnud vähemalt viie erineva naisega, kirjutas end eelmisel  kuul sisse Arizona Sierra Tuscon Võõrutusravi Keskusesse, et saada ravi seksisõltuvuse ja raevuhoogude vastu ning saada üle oma kurvast lapsepõlvest.

Jesse James’i paljastused jätkuvad: läksin ravile, sest mul oli väga raske lapsepõlv!

Motofanaatik Jesse James, kes on oma abikaasat Sandra Bullock’it petnud vähemalt viie erineva naisega, kirjutas end eelmisel  kuul sisse Arizona Sierra Tuscon Võõrutusravi Keskusesse, et saada ravi seksisõltuvuse ja raevuhoogude vastu ning saada üle oma kurvast lapsepõlvest.
“Ma ei saanud kunagi olla laps. Ma mäletan isa pinges kurja nägu. Mõnikord peksis ta mind ikka korralikult,” kurdab Jesse, kuidas isa teda lapsepõlves kuritarvitas. “Jalkatäht, mootorrataste ehitaja, telestaar – kõik see on suitsukate, et keegi ei näeks, et sisismas ma olen hirmunud, kuritarvitatud seitsmeaastane laps,” lisab ta. Jesse isa aga lükkab kõik sellised süüdistused tagasi.

Jesse meelest oli just minevik see, mis rikkus tema abielu Sandraga. “Mul ei ole sellist seksisõltuvust, et jooksen ringi ning tahan kõikidega seksida. Ma arvan, et teen selliseid asju nagu erinevad armuafäärid, sõnumid, ületöötamine, enda vigastamine, eluohtlikke trikke ja lolle tegusid, et oma elu saboteerida. Ma teen elus palju asju, mida ma ei tohiks teha, kui tahan olla hea abikaasa. Afäärid on üks nendest.”

Buduaar.ee