Jessica Alba armastab oma venitusarme ja tselluliiti

40 kommentaari
Jessica Alba armastab oma venitusarme ja tselluliiti

Jessica Alba armastab oma tselluliiti ja venitusarme ning innustab kõiki naisi sama tegema. Näitlejanna Jessica Alba, kes on 18-kuuse tütre Honor Marie ema, armastab oma tselluliiti ja venitusarme, sest need tuletavad talle meelde raseduseaega.   

Jessica Alba armastab oma tselluliiti ja venitusarme ning innustab kõiki naisi sama tegema.

Näitlejanna Jessica Alba, kes on 18-kuuse tütre Honor Marie ema, armastab oma tselluliiti ja venitusarme, sest need tuletavad talle meelde raseduseaega. “Kuigi mõned võivad neid vigadeks pidada, siis mina olen õppinud venitusarme armastama. Rasedus oli minu elu kõige imelisem kogemus. Niisiis ma lepin venitusarmidega, rippuvate rindadega ja tselluliidiga, millest ma kunagi lahti ei saa,” räägib Jessica ajakirjale Self ning julgustab kõiki naisi sama tegema. “Kui sa kõnnid pea püsti ja oled õnnelik ning positiivne, siis kõigel sellel pole tähtsust. Enesekindlus on kõige tähtsam,” julgustab ta.

Jessica plaanib koos produtsendist abikaasa Cash Warreni ja pisitütrega kunagi kolida Lõuna-Prantsusmaale elama. “Mu ämm elab seal juba üle 20 aasta ja ta on end seal nii ilusasti sisse seadnud. Ma tahan, et Honor’il ja mu tulevastel lastel oleks võimalikult pikk lapsepõlv. Täiskasvanu saab ju nii kaua olla,” jutustab 28-aastane Jessica, kes tahaks tulevikus kindlasti veel lapsi saada.

Buduaar.ee