John Mayer on Miley Cyruse meessoost variant

John Mayer on Miley Cyruse meessoost variant

John Mayer saab Miley Cyrusest totaalselt aru, miks too otsustas oma Twitteri konto ära kustutada. Laulja John Mayer on nagu lauljanna ja “Hannah Montana” filmi staari Miley Cyruse meessoost variant. Mayerile meeldib Twitter ja ta muudkui tweedib ja tweedib ja tweedib… . Aga ta saab totaalselt aru, miks Miley Cyrus otsustas oma Twitteri konto ära kustutada ning ta toetab Mileyt selles täielikult. 
 

John Mayer saab Miley Cyrusest totaalselt aru, miks too otsustas oma Twitteri konto ära kustutada.

Laulja John Mayer on nagu lauljanna ja “Hannah Montana” filmi staari Miley Cyruse meessoost variant. Mayerile meeldib Twitter ja ta muudkui tweedib ja tweedib ja tweedib… Aga ta saab totaalselt aru, miks Miley Cyrus otsustas oma Twitteri konto ära kustutada ning ta toetab Mileyt selles täielikult. 

” Arvan, et ta on piisavalt tark mõistmaks, millist mõju võib see talle avaldada ning et ta ei pea sellise pingega tegelema. Artistid on niigi koormatud”, räägib Mayer MTV-le. “Ta on veel alles laps, ta on fantastiline artist ning usun, et tal on sellegagi juba palju tegemist,” jätkab ta ning tunnistab, et on ise piisavalt vana ja tark, et teada, millal inimesed pe**e saata. 

 

 

 

Mirjam Simmer
Buduaar.ee toimetaja