John Travolta rääkis unes oma surnud pojaga

John Travolta rääkis unes oma surnud pojaga

Peagi taas isaks saav John Travolta räägib unenäos oma kadunud pojaga veel sündimata beebist. Hollywoodi superstaar John Travolta ning tema abikaasa Kelly Preston jäid murtud südamega, kui nende 16aastane Kawasaki tõve all kannatav poeg Jett sai Bahama saartel puhkuse ajal krambihoo, lõi kukkudes pea vastu vanni ning suri teel haiglasse. Nüüd aga räägib John, et Jett käib teda unenägudes külastamas ning palub uut beebit veelgi rohkem hellitada.

Peagi taas isaks saav John Travolta räägib unenäos oma kadunud pojaga veel sündimata beebist.

Hollywoodi superstaar John Travolta ning tema abikaasa Kelly Preston jäid murtud südamega kui nende 16aastane Kawasaki tõve all kannatav poeg Jett sai Bahama saartel puhkuse ajal krambihoo, lõi kukkudes pea vastu vanni ning suri teel haiglasse. Nüüd aga räägib John, et Jett käib teda unenägudes külastamas ning palub uut beebit veelgi rohkem hellitada. “Ma pole päris kindel, kuidas see vaimude maailm töötab, aga võib-olla tahtis Jett mulle teada anda, mida ta uue beebi vastu tunneb. Ma olen kindel, et temaga on kõik korras. Ta elab, aga vaimuna. Ta tahab, et me Kelly ja Ellaga (9aastane tütar) hellitaksime ning armastaksime uut beebit nii palju kui vähegi saame ning seda me ka teeme,” rääkis John sõpradele.

Kawasaki tõbi võib põhjustada arterite põletikku. Haigus on muidu ravitav, aga võib põhjustada pöördumatu südamekahjustuse.

Allikas: National Enquirer

Buduaar.ee