Johnny Depp käib kodust väljas ainult selleks, et aiamaal käia!

Johnny Depp käib kodust väljas ainult selleks, et aiamaal käia!

Johnny Deppile meeldib oma Prantsusmaa kodu nii väga, et ta ei taha sealt kuidagi väljas käia, kirjutab Movies NDTV. Hollywoodi üks seksikaim näitleja Johnny Depp, kellel on Vanessa Paradis´iga kümneaastane Lily Rose ja seitsmene Jack, räägib, et eelistab Hollywoodi melule vaikset Prantsusmaad.  

Johnny Deppile meeldib oma Prantsusmaa kodu nii väga, et ta ei taha sealt kuidagi väljas käia, kirjutab Movies NDTV.

Hollywoodi üks seksikaim näitleja Johnny Depp, kellel on Vanessa Paradis´iga kümneaastane Lily Rose ja seitsmene Jack, räägib, et eelistab Hollywoodi melule vaikset Prantsusmaad.
“Mul on suurepärane kodu Lõuna-Prantsusmaal. See on nagu väike kuningriik – 45 aakrit. Ma ei tee seal midagi. Ma pole sealt kolm kuud järjest sammugi välja astunud. Ma sõna otseses mõttes ärkan hommikul, käin aias ja vaatan, kuidas köögiviljad kasvavad. See on lihtne elu,” räägib 46aastane Depp. “Me ei räägi siin filmidest ja tööst ning mis kõige tähtsam – siin ei helise kunagi telefon! See on tõesti ilus lihtne elu.”

Kuigi Johnny rõhutab, et naudib vaikset elu, naljatab ta, et võttis filmi “Turist” rolli vastu, sest ta ei saa enam piisavalt palju tähelepanu. “Tundsin, et paparazzod ei pildista mind enam niipalju… niisiis mõtlesin, et lähen hängin Angelina ja Bradiga natukene Veneetsias ringi,” naljatab mees.

 

Buduaar.ee