Justin Timberlake’il on isiklik golfirada

Justin Timberlake’il on isiklik golfirada

Justin Timberlake ehitas endale isikliku golfiväljaku.  

Justin Timberlake ehitas endale isikliku golfiväljaku.

Spordilembene laulja lasi enda Los Angelese häärberi juurde ehitada viie auguga golfiväljaku, et ta saaks igal ajal golfi harjutamas käia. “Justin armastab golfi ning tahab oma oskusi parandada nii palju kui ta suudab,” ütles allikas. “Nüüd ta saab käia palle löömas, millal iganes tal tuju peale tuleb.”

Justini Mulholland Drive’i häärberi juurde, mille ta ostis 2002. aastal 10 miljoni dollari eest, on paigaldatud ka korvpalliväljak. Tundub, et Justini Hollywoodi kodud on varsti justkui spordipühamud. 29-aastane laulja ehitas ühte oma suurimasse tuppa ka minigolfi, et ta saaks ka sisetingimustes oma oskusi lihvida.

“Ta kasutab tekke liivatõkete asemel ning diivaneid ja laudasid takistustena,” lisas allikas. “Kui keegi näeb esimest korda seda tuba, siis teiste jaoks näeb see välja nagu oleks seda tuba tornaado tabanud, kuid seejärel Justin selgitab, et ta on ise selle “segaduse” loonud ainult selleks, et golfis kõvem käsi olla!”

Justinil on ka Memphise lähedal oma golfiväjak nimega Big Creek Golf Course. Lisaks sellele korraldab ta ka igal aastal Las Vegases heategevusüritust haigete laste toetuseks.

Buduaar.ee