Kaheksike ema meeletu kaalukaotus!

Kaheksike ema meeletu kaalukaotus!

14 lapse ema Nadya Suleman on tagasi saanud oma kauni figuuri!  Üheksa kuud pärast kaheksike sünnitamist on üksikema Nadya Suleman saanud tagasi oma kauni figuuri, kirjutab US Magazine. Nadya kaotas kokku tervelt 65,9 kilogrammi ning seda ilma treeneri ja ilukirurgia abita! “Võtsin raseduse ajal juurde 120 kg,” räägib 34-aastane ja 14 lapse ema Nadya.  Nadyal on 14 last, nendest vanim on Elijag 8, Amerah 7, Joshua 6, Aidan 4, kaksikud Calyssa ja Caleb 3 ning 9-kuused kaheksikud Josiah, Makai, Jeremiah, Nariyah, Jonah, Noah, Maliyah ja Isaiah.         

Neljateist lapse ema Nadya Suleman on tagasi saanud oma kauni figuuri! 

Üheksa kuud pärast kaheksike sünnitamist on üksikema Nadya Suleman saanud tagasi oma kauni figuuri, kirjutab US Magazine. Nadya kaotas kokku tervelt 65,9 kilogrammi ning seda ilma treeneri ja ilukirurgia abita! “Võtsin raseduse ajal juurde 120 kg,” räägib 34-aastane ja neljateist lapse ema Nadya. 

Nadyal on 14 last: Elijag 8, Amerah 7, Joshua 6, Aidan 4, kaksikud Calyssa ja Caleb 3 ning 9-kuused kaheksikud Josiah, Makai, Jeremiah, Nariyah, Jonah, Noah, Maliyah ja Isaiah. 

 

Vaata Nadya perepilte SIIT

 

Mirjam Simmer
Buduaar.ee toimetaja