Katastroof! Victoria Beckham peab ise oma asju organiseerima!

34 kommentaari
Katastroof! Victoria Beckham peab ise oma asju organiseerima!

Victoria Beckham on hädas sest tal pole enam personaalset assistenti, kirjutab Daily Mirror. Endise menubändi Spice Girls laulja Victoria Beckham on tõsises hädas. USA lükkas lauljanna assistendi viisa pikendamise taotluse tagasi ning nüüd peab assistent tagasi oma kodumaale sõitma, jättes Victoria oma tegemistes hätta.

Victoria Beckham on hädas, sest tal pole enam personaalset assistenti, kirjutab Daily Mirror.

Endise menubändi Spice Girls laulja Victoria Beckham on tõsises hädas. USA lükkas lauljanna assistendi viisa pikendamise taotluse tagasi ning nüüd peab assistent tagasi oma kodumaale sõitma, jättes Victoria oma tegemistes hätta. “See on Victoria jaoks täielik kaos. Ta on meeleheitel, ” räägib allikas. Niisiis on Victoria sunnitud ise oma asju organiseerima, niikaua kuni ta uue assistendi leiab.

Hiljuti väideti, et Victoria ja tema vutiässast abikaasa David Beckham seksivad viis korda päevas, sest naine tahab taas rasedaks jääda. Davidi hiljutine jalavigastus naist juba ei heiduta. “David ei kurda, aga lahas tema jala ümber lihtalt ei luba nii palju magamistoas võimelda,” räägib allikas.

Buduaar.ee