Kate Winslet ja Sam Mendes kavatsevad oma abielu siiski päästa!

Kate Winslet ja Sam Mendes kavatsevad oma abielu siiski päästa!

Kate Winslet ja Sam Mendes kavatsevad väidetavalt oma abielu päästa romantilise suvepuhkusega, kirjutab Sunday Express. Paar, kes teatas oma lahkuminekust selle aasta märstis, üritab siiski oma seitse aastat kestnud abielu päästa. “Samil ei ole praegu ühtegi filmi käsil ja ta otsustas Kate ja laste juurde Inglismaale kolida ning vaadata, kas suudab Kate’iga taas armusädeme üles leida,” räägib allikas, kelle sõnul pole Samil kunagi olnud probleeme tüdruksõprade mahajätmisega, aga kuna seekord on loosse segatud ka lapsed, siis ta üritab suhet päästa.  

Kate Winslet ja Sam Mendes kavatsevad väidetavalt oma abielu päästa romantilise suvepuhkusega, kirjutab Sunday Express.

Paar, kes teatas oma lahkuminekust selle aasta märstis, üritab siiski oma seitse aastat kestnud abielu päästa. “Samil ei ole praegu ühtegi filmi käsil ja ta otsustas Kate ja laste juurde Inglismaale kolida ning vaadata, kas suudab Kate’iga taas armusädeme üles leida,” räägib allikas, kelle sõnul pole Samil kunagi olnud probleeme tüdruksõprade mahajätmisega, aga kuna seekord on loosse segatud ka lapsed, siis ta üritab suhet päästa.

Varasemad kõlakad jutustasid, et Sami ja Kate’i üheks lahkumineku põhjuseks olid tülid karjääri pärast, kui nad 2007. aastal  “Revolutionary Roadi” filmisid. “Sam rääkis sõpradele, et Kate rääkis hommikust õhtuni filmist ning see muutus talumatuks. Nende tülid muutusid üha sagedasemaks. Kate ütles Samile, et mehe karjäär pole sugugi tähtsam kui tema oma,” rääkis allikas toona.

Buduaar.ee