Kati Tootsi tuhkatriinulugu!

Kati Tootsi tuhkatriinulugu!

Kati Tootsi elu on kui tõeline muinaslugu – vaesusest rikkusesse koos printsiga valgel hobusel, pisitütre ja mereäärse villaga.  Kati Toots, kes kasvatab ärimees Jaan Tootsiga pisitütart Karolinat, tunnistab Kroonikale, et tema elu polnud alati nii lilleline kui praegu. Kümneaastaselt ema kaotanud ja õe juurde elama läinud naisest on välja kasvanud hell ja hoolitsev ema ja abikaasa.     

Kati Tootsi elu on kui tõeline muinaslugu – vaesusest rikkusesse koos printsiga valgel hobusel, pisitütre ja mereäärse villaga. 

Kati Toots, kes kasvatab ärimees Jaan Tootsiga pisitütart Karolinat, tunnistab Kroonikale, et tema elu polnud alati nii lilleline kui praegu. Kümneaastaselt ema kaotanud ja õe juurde elama läinud naisest on välja kasvanud hell ja hoolitsev ema ja abikaasa. “Olen tänulik oma vanemale õele, kes mind alates 10. eluaastast kasvatas. Õde oli 18aastane, just abiellunud ja nende perre oli sündinud väike beebi, kui ta mind enda juurde elama võttis. Õde ja õemees kasvatasid mind, olles ise veel lapsed,” meenutab Kati ning lisab, et on õega väga lähedane. 

Kati tulevikuplaanideks on oma kohvik või söögikoht. “Kui Karolina kunagi lasteaeda läheb, eks siis vaatame. Mõtteid ja ideid on, aga sellest räägiksin siis, kui olen mõne neist juba teoks teinud.”

Täispikka artiklit loe värskest Kroonikast!

Buduaar.ee