Katrin Siska räägib oma uuest töökohast Lindakivi kultuurikeskuses

Katrin Siska räägib oma uuest töökohast Lindakivi kultuurikeskuses

Katrin Siska töö direktrissina Lindakivi kultuurikeskuses on tekitanud palju kõmu ning spekulatsioone. Kas ametisse valiti ikka õige inimene? Buduaar uuris Ninja-tüdruku Katrini käest, kuidas ta sinna ametisse kandideeris, kuidas edeneb esimene tööpäev ning mis on tema tulevikuplaanid seoses uue töökohaga

Katrin Siska töö direktrissina Lindakivi kultuurikeskuses on tekitanud palju kõmu ning spekulatsioone. Kas ametisse valiti ikka õige inimene? Buduaar uuris Ninja-tüdruku Katrini käest, kuidas ta sinna ametisse kandideeris, kuidas edeneb esimene tööpäev ning mis on tema tulevikuplaanid seoses uue töökohaga.

Katrin, kuuldavasti on Sul magusasõpradele häid uudiseid pajatada?

Jah, alates sellest nädalast on  poest võimalik osta uut Vanilla Ninja jäätist – seekord šokolaadimaitselist! Mõnusalt maitsev ja taskukohane maiuspala, mida on hea nii puuviljakokteili sisse purustada kui ka niisama pulga pealt mekkida. Muideks, Balbiino kodulehel on käimas ka vahva mäng, milles osalejad võivad väga lihtsalt võita kastitäite uut jäätist!

 

Täna on Sinu esimene tööpäev Lindakivi kultuurikeskuses direktrissina, räägi meile lähemalt oma uuest ametist. Milline on Sinu tegevusplaan?

Ülesandeid on päris palju, mida vaja korda saata, alates töösisekorra eeskirjade kehtestamisest ja lõpetades kultuurikeskuse arengukava ning struktuuri väljatöötamisega.

Üldises plaanis tahan senisest enam kaasata noori kultuurialastesse tegemistesse ning pakkuda Lasnamäe elanikele põnevaid vaba aja veetmise võimalusi. Lindakivi kultuurikeskus peab saama hubaseks koduks kõigile, hoolimata keelest või rahvusest.

 

Kas jätkad sama kollektiiviga või kavatsed Sa seal mõned töötajad välja vahetada?

Meeskonna osas usun, et esialgu muudatusi ei tule, sest kui koostöö saab olema sujuv ning tulemusterohke, on ju kõik tipp-topp. Eks selle näeb esimese paari kuuga ära.

 

Kuidas Sa nii hästi vene keelt rääkida oskad?

Sest mu ema on venelanna ja suhtlen temaga tänase päevani vene keeles.

 

Mida pidid konkursil osalemiseks tegema?

Linnavalitsus seadis kandideerimistingimuseks kõrghariduse või selle omandamise, eesti keele oskuse kõrgtasemel ja vene ning inglise keele oskuse kesktasemel. Lisaks sooviti edukalt direktorikandidaadilt väga head suhtlemis- ja eneseväljendusoskust, kohusetunnet, analüüsivõimet ja tahtmist töötada meeskonnas. Kuulutuses oli märgitud, et kasuks tuleb praktilise töö kogemus Tallinna linna ametiasutustes, mis on mul olemas. Lasnamäe LOV hindas töösoovijate CV-sid vastavalt nimetatud kriteeriumitele ja tunnistas sobivaimaks kandidaadiks minu.

 

Buduaar.ee