Katrin Siska soovitab lavahirmust lahti saada

Katrin Siska soovitab lavahirmust lahti saada

Sügis on alanud ning koos sellega ka uus hooaeg saatest „Eesti otsib Superstaari.“ Uurisime Vanilla Ninja lauljatari, Katrin Siska käest, mida  arvab tema saatest ning milliseid nõuandeid annab selle aasta võistlejatele. Katrin soovitab osalejatel korralikult ette valmistada ja lavahirm välja juurutada.
 

„Olen seda saadet alati huviga jälginud ning märganud, et iga aastaga on see korraldusliku poole pealt aina paremaks läinud,“ leiab Katrin. Samuti kiidab ta lõbusaid saatejuhte ning ekstramaitsekat stilisti, kes teevad suurepärast koostööd.

 
Eelmiste aastate võitjatega on lauljatar rahul, tema meelest olid nad kõik võidu väärilised. „Paratamatult tuleb züriil ühe hooaja jooksul noppida välja vaid üks pärl, kuigi mõnikord on minul saate jooksul lemmikuid rohkemgi tekkinud kui üks,“ tunnistab muusik.

 
Katrin on enda sõnul perfektsionist ning kui ta peaks saate „Eesti otsib Superstaari“ žürisse kuuluma, vaataks ta osalejate kõiki andeid tervikuna : „Hindaksin osaleja oskust laulda ja laval esineda, tema stiili ning suhtlemiskunsti.“

 
Noortele, kes ei julge saatesse tulla, soovitab Katrin end kokku võtta ning proovida, kuna kaotada ei ole ju midagi! „Kindlasti ei tohi unustada, et võistluseks tuleb end ette valmistada – töödelda oma häält ning lihvida stiili, juurutada välja lavahirm. Kui vastav põhi alla pandud ning sisetunne karjub jätkuvalt lauljakarjääri järele, siis andku tuld!”

 

 

Annika Ülejõe
Buduaar.ee