Kelly Osbourne: elu ei saa enam hullemaks minna

Kelly Osbourne: elu ei saa enam hullemaks minna

Kelly Osbourne’il läheb viimasel ajal kõik allamäge. Nüüd suri ka tema kallis koer Woody. Telestaari ning rokkari Ozzy Osbourne’i tütre Kelly elu ei lähe viimasel ajal just kõige paremini. Eelmisel nädalal läks ta lahku oma kihlatust Luke Worrallist ning nüüd, kui ta puhkuselt Las Vegasest koju naasis, leidis ta eest armastatud kutsika Woody surnukeha. “Tulin koju ja leidsin oma kutsika surnuna. Mu elu ei saa enam hullemaks minna,” kirjutas ta oma Twitteris.

Kelly Osbourne’il läheb viimasel ajal kõik allamäge. Nüüd suri ka tema kallis koer Woody.

Telestaari ning rokkari Ozzy Osbourne’i tütre Kelly elu ei lähe viimasel ajal just kõige paremini. Eelmisel nädalal läks ta lahku oma kihlatust Luke Worrallist ning nüüd, kui ta puhkuselt Las Vegasest koju naasis, leidis ta eest armastatud kutsika Woody surnukeha. “Tulin koju ja leidsin oma kutsika surnuna. Mu elu ei saa enam hullemaks minna,” kirjutas ta oma Twitteris.

Kelly ostis Woody eelmisel kuul Luke’ile kingituseks, kuna Kelly koer Sid armastab naist ülekõige ning mees oli selle peale kade. “Luke oli alati olnud natukene armukade selle peale, kui palju Sid mind armastas ja teda ignoreeris. Niisiis ma ostsin talle koera. Me sõitsime eralennukiga New Yorgist Lääne-Virginiasse, et mu isale uut koera osta ning ma nägin kutsikat ja ma lihtsalt pidin ta Luke’ile ostma,” lisab ta.

Kelly jaoks on viimased nädalad väga rasked olnud. Eelmisel nädalal läks ta oma kihlatust Luke Worrallist, kellega ta oli koos olnud kaks aastat, lahku. Väidetavalt oli lahkumineku põhjuseks mehe truudusetus. “Mul ei ole üldse kerge. Pea püsti hoidmine ei ole üldse lõbus. Ma lähen nüüd magama. Jumal tänatud homse päeva eest,” kirjutas Kelly Twitteris.

Buduaar.ee