Kelly Osbourne: mõtlen kogu aeg narkole!

29 kommentaari
Kelly Osbourne: mõtlen kogu aeg narkole!

Kelly Osbourne mõtleb siiamaani  narkootikumidest, kirjutab Showbizspy. Rokkar Ozzy Osbourne tütar Kelly räägib, et sõltuvusest deemonitest pääseb alles siis, kui oled juba mulla all. “Kui sa juba oled sõltlane, siis selleks sa ka jääd”.

Kelly Osbourne mõtleb siiamaani  narkootikumidest, kirjutab Showbizspy.

Rokkar Ozzy Osbourne tütar Kelly räägib, et sõltuvusest deemonitest pääseb alles siis, kui oled juba mulla all. “Kui sa juba oled sõltlane, siis selleks sa ka jääd. Sa oled nii kaua sõltuvuses, kui sa lõpuks maha sured. Mõlen sellele iga päev,” räägib Kelly, “Need, endised sõltlased, kes räägivad, et ei mõtle enam narkotsile, on räpased valevorstid, kes arvatavasti ikka veel tarbivad.”

Kelly on ise olnud neli korda võõrutusravil valuvaigistite väärkasutamise pärast ning tal on oma tugisik, kelle poole ta saab alati pöörduda, kui tal peaks tekkima tunne, et tahaks alla anda. “Ma kontrollin end pidevalt, et püsiksin õigel teel. Kui tunnen end halvasti, siis helistan oma tugiisikule ja räägin sellest. Sa saad nii palju asju teha, et sa enam narko küüsi ei langeks. Narko tegemine on kõige lihtsam tee.”

Buduaar.ee