Kelly Osbourne: parem on olla narkosõltlane kui paks! Enne/pärast pildid!

Kelly Osbourne: parem on olla narkosõltlane kui paks! Enne/pärast pildid!

Kelly Osbourne räägib US Weekly’le, et olla narkosõltlane on palju lihtsam kui olla paks. Rokigeenidega Kelly Osbourne, kes on kurikuulsa rokkari Ozzy Osbourne tütar, tunnistab, et võrreldes narkootikumide pruukimisega sai ta ülekaalulisuse pärast palju rohkem avalikkuse käest tümitada. “Sain palju rohkem paksuks olemise eest vatti, kui selle eest, et olin täielik narkar. Ma ei mõista seda kunagi,” räägib Kelly, kes praeguseks on kaalust alla võtnud ligi 20 kg!     

Kelly Osbourne räägib US Weekly’le, et olla narkosõltlane on palju lihtsam kui olla paks.

Rokigeenidega Kelly Osbourne, kes on kurikuulsa rokkari Ozzy Osbourne tütar, tunnistab, et võrreldes narkootikumide pruukimisega sai ta ülekaalulisuse pärast palju rohkem avalikkuse käest tümitada. “Sain palju rohkem paksuks olemise eest vatti, kui selle eest, et olin täielik narkar. Ma ei mõista seda kunagi,” räägib Kelly, kes praeguseks on kaalust alla võtnud ligi 20 kg! 

“Üks kohutav teismeline karjus mulle autoaknast: “Sa oled paks!” Kutsuge mind parem koledaks kui paksuks,” soovis Kelly ja lisab:”Isegi siis, kui ma olen nii palju kaalust kaotanud, ei piisa sellest inimestele kunagi!” 

 

 

Vaata Kelly enne/pärast galeriid allpool! 

Buduaar.ee