Kim Kardashian jäeti seksivideo pärast maha?

Kim Kardashian jäeti seksivideo pärast maha?

Kim Kardashian jäeti maha seksivideo pärast, kirjutab Showbizspy. Jalgpallur Reggie Bush jättis tõsielusarjast tuntuks saanud Kim Kardashiani maha 2007. aastal vändatud koduse seksivideo pärast, mille peaosas olid Kim ja tema toonane kallim Ray-J.

Kim Kardashian jäeti maha seksivideo pärast, kirjutab Showbizspy.

Jalgpallur Reggie Bush jättis tõsielusarjast tuntuks saanud Kim Kardashiani maha 2007. aastal vändatud koduse seksivideo pärast, mille peaosas olid Kim ja tema toonane kallim Ray-J. Väidetavalt oli paari lahkumineku taga hoopis Reggie ema, kelle jaoks seksivideo oli liiast kannatada. “Reggie ema lihtsalt ei saanud sellest üle, et Kim on teinud seksivideo. Reggie ja tema pere on väga konservatiivsed ning Reggie ütles Kim’ile, et nende abielust ei tuleks seksivideo pärast kunagi midagi välja,” räägib allikas.
Kim on aga rääkinud, et see video on tema elu üks suurimaid vigu ning tema meelest oleks ta siiani Reggiega koos, kui see poleks avalikuks tulnud.

Samal ajal kui Kim lahkumineku haavu lakub, veedab Reggie aega oma vallaliste sõpradega pidutsedes ning vallaliseelu nautides. Paar oli koos peaaegu kolm aastat ning väidetavalt on nad koos soetanud ka 4,8 miljoni dollarilise “armupesa” Beverly Hillsis.

Buduaar.ee