Kim Kardashian: kes küll tahaks väikseid huuli?

Kim Kardashian: kes küll tahaks väikseid huuli?

Kim Kardashian ei ole noa all käinud ning naerab nende üle, kes nii arvavad. Tõsielusarjast tuntuks saanud Kim Kardashian ei ole lasknud oma huuli ja nina väiksemaks lõigata. Hiljuti kirjutas ajakiri Star sellest, kuidas Kim on lasknud oma huuli ja nina väiksemaks lõigata. Kõrval olid ka enne ja pärast pildid ning arsti professionaalne arvamus. Kim ise kirjutab oma veebilehel: “Miks küll keegi tahaks väiksemaid huuli?”    

Kim Kardashian ei ole noa all käinud ning naerab nende üle, kes nii arvavad.

Tõsielusarjast tuntuks saanud Kim Kardashian ei ole lasknud oma huuli ja nina väiksemaks lõigata. Hiljuti kirjutas ajakiri Star sellest, kuidas Kim on lasknud oma huuli ja nina väiksemaks lõigata. Kõrval olid ka enne ja pärast pildid ning arsti professionaalne arvamus. Kim ise kirjutab oma veebilehel: “Miks küll keegi tahaks väiksemaid huuli?”

“Esimese pildi peal olin 7 kilo raskem kui teise pildi peal. On ju loomulik, et su nägu muutub pärast kaalukaotust. Lisaks mängib siin rolli ka hea make-up, mis jätab illusiooni väiksemast ninast. Tegelikult ma arvan, et mu nina näeb hoopis esimesel pildil väiksem. See kõik on nii naeruväärne… Kõik sõltub ju make-upist ja pildistamise nurgast,” räägib kaunitar. 

“See pole mingi saladus, et peidan meigiga oma nina kühmu. See on ju tegelikult kompliment mu meikarile, et ta teeb nii head tööd. Aga ajakiri Star arvab, et mu nina on väiksem – jee, eluunistus täitus,” naljatab Kim.

“Sellised jutud on nii naljakad. Nii lahe, kui arst, keda ma kunagi kohanud ei ole, annab professionaalse “arvamuse” mu näost.”

 

Buduaar.ee