Kristin Davis: Hea on New Yorgist eemal olla

Kristin Davisel on hea meel, et filmi "Seks ja Linn" võtted New Yorgist ära kolisid, kirjutab Showbizspy.

Näitlejanna, kes mängib filmis Carrie Bradshow sõbrannat Charlotte'i, tunnistab, et Suures Õunas filmimine on tema jaoks kurnav. "Ma ei ütleks, et närvidele käiv, aga New Yorgis on kindlasti väga pingeline filmida. Mõnikord on see väsitav, kui me tänaval peame töötama, sest kõik möödakäijad tahavad sinuga rääkida. Seal on nii palju turiste" tunnistab naine.

 

 

Kristin Davisel on hea meel, et filmi “Seks ja Linn” võtted New Yorgist ära kolisid, kirjutab Showbizspy.

Näitlejanna, kes mängib filmis Carrie Bradshow sõbrannat Charlotte’i, tunnistab, et Suures Õunas filmimine on tema jaoks kurnav. “Ma ei ütleks, et närvidele käiv, aga New Yorgis on kindlasti väga pingeline filmida. Mõnikord on see väsitav, kui me tänaval peame töötama, sest kõik möödakäijad tahavad sinuga rääkida. Seal on nii palju turiste” tunnistab naine.

45aastane Kristin rääkis hiljuti, et kuigi “Seks ja Linn” andis ta karjäärile suure tõuke, oleks ta ka ilma selleta hästi hakkama saanud. “Ma arvan, et ma oleks ka ilma “Seks ja Linnata” hakkama saanud, aga ma tean, et kellelgi meist poleks selles eas sellist karjääri ilma “Seks ja Linnata”, olen õnnega koos,” kommenteeris ta.

“Seks ja Linn 2” jõuab kinodesse 11. juunil 2010

Buduaar.ee