Kuidas tõmmata armastust oma ellu?

Kuidas tõmmata armastust oma ellu?

Ööklubid, raamatukogud, spordisaalid ja lõputud kohtingud pole enam ammu ainsaks võimaluseks kaaslast leida. Tänapäeva moodsal naisel on hoopis teistsugused nipid. Nimelt saab oma armuõnne muuta pelgalt kristallide, feng shui ning energiate abil.

Ööklubid, raamatukogud, spordisaalid ja lõputud kohtingud pole enam ammu ainsaks võimaluseks kaaslast leida. Tänapäeva moodsal naisel on hoopis teistsugused nipid.  Nimelt saab oma armuõnne muuta pelgalt kristallide, feng shui ning energiate abil.

Näiteks, kas teadsid, mis muudab Katy Perry meeste silmis nii ahvatlevaks? Asi pole mitte ainult tema kaunis välimuses ja suurepärases lauluoskuses, vaid ka selles, et ta kannab endaga kaasas armastusekristalli …

Paljud vallalised naised pööravad armuõnne otsimisel suurt tähelepanu oma välimusele ja imestavad, et miks nendest palju tagasihoidlikuma välimusega naised leiavad endale õnneliku suhte, samas kui nemad juhtuvad kokku „mõttetute meestega”. Vastus on väga lihtne — kaunist välimusest palju olulisem on energia, mida inimene kiirgab ja ligi tõmbab.

Loe lähemalt põnevat lugu armastuse ligimeelitamisest ning Merlyn Uusküla kogemusest kristallidega Buduaari uuest talvenumbrist.

 

Buduaar.ee