Kurikaroimari kohta valmis uus fotorobot!

Kurikaroimari kohta valmis uus fotorobot!

Politsei on avalikustanud  kurikaroimarist uue fotoroboti, kirjutab Õhtuleht.  Kuigi kunstniku kujutatud mehe näojooned erinevad märgatavalt varasemast fotorobotist, ei ole politsei andmetel kurjategija üldkirjeldus oluliselt muutunud.     

Politsei on avalikustanud  kurikaroimarist uue fotoroboti, kirjutab Õhtuleht

Kuigi kunstniku kujutatud mehe näojooned erinevad märgatavalt varasemast fotorobotist, ei ole politsei andmetel kurjategija üldkirjeldus oluliselt muutunud. Tegemist on 25-35aastase ning 180-185 sentimeetrit pika mehega ning üheks meeldejäävamaks asjaks võib olla see, et mees kandis valget nokamütsi. Politsei palub kõiki, kel on informatsiooni pildil oleva mehe kohta, helistada telefoninumbril 51 796 43 või 110

23. novembril rünnati Tallinna vanalinnas Patkuli treppide juures 33- ja 34-aastast naist. Ründaja ja ohvrid ei olnud omavahel tuttavad. Samuti ei tundnud ohvrid üksteist. Mees peksis naisi kurikaga ja seejärel põgenes. Mõlemad naised said vigastada ja viidi haiglasse. Ühe naise seisund on stabiilne, teine aga kaotas elu. Järgmisel päeval tülitas samale kirjeldusele vastav mees ühte naist Lepistiku pargis Mustamäel. Uurimisel selgus, et tegemist  ei olnud sama mehega, kes eelmisel päeval Shnelli tiigi ääres kahte naist kurikaga peksnud oli.

Uut fotorobotit näed SIIT 

Buduaar