Kurikuulus mõrvajuhtum: kas Johnny Depp suudab õiguse jalule seada?

Kurikuulus mõrvajuhtum: kas Johnny Depp suudab õiguse jalule seada?

Johnny Depp on esitanud avalduse, et USA valitsus avaks 1993. aastal toimunud mõrvajuhtumi, kus süüdi mõisteti kolm noormeest! “Kariibimere piraatide” staar on liitunud kampaaniaga, et vabastada kolmik, kes mõisteti süüdi kolme kaheksa-aastase poisi surnukspeksmises. Tol ajal teismelised Damien Echols, Jason Baldwin ja Jessie Misskelly, keda kurikuulsalt kutsutakse nüüd ka Lääne-Memphise kolmikuks, mõisteti süüdi 1993. aastal Lääne-Memphises Arkansases toimunud jõhkras satanistlikus mõrvatöös, kus oma elu kaotas kolm kaheksa-aastast poissi. Damien Echols mõisteti surma läbi mürgisüsti, teised kaks eluks ajaks vangi.  

Johnny Depp on esitanud avalduse, et USA valitsus avaks 1993. aastal toimunud mõrvajuhtumi, kus süüdi mõisteti kolm noormeest!

“Kariibimere piraatide” staar on liitunud kampaaniaga, et vabastada kolmik, kes mõisteti süüdi kolme kaheksa-aastase poisi surnukspeksmises. Tol ajal teismelised Damien Echols, Jason Baldwin ja Jessie Misskelly, keda kurikuulsalt kutsutakse nüüd ka Lääne-Memphise kolmikuks, mõisteti süüdi 1993. aastal Lääne-Memphises Arkansases toimunud jõhkras satanistlikus mõrvatöös, kus oma elu kaotasid kolm kaheksa-aastast poissi. Damien Echols mõisteti surma läbi mürgisüsti, teised kaks eluks ajaks vangi.
Ebaseaduslikud ülekuulamised, tunnistajate mõjutamine, tõendite kaotamine, nendest kõrvalevaatamine ja nende ebaprofessionaalne käsitlemine ilmselgelt ebakompetentsete ja kogenematute ametnike poolt tekitavad kahtluse, kas süüdi mõistetud poisid ikka olid süüdi! Palju kõneainet tekitas ka see, et väidetavalt linnal oli vaja süüdlast ning need kolm pahandustesse sattunud teismelist olid lihtsalt pinnuks silmas, kellest vabanemiseks avanes ideaalne võimalus. 

“Ma siiralt usun, et Damien Echols, Jason Baldwin ja Jessie Misskelly on süütud. See oli ühiskonna vajadus nad vangi saata,” räägib Depp, kelle meelest tegi heavy-metali kuulamine ja Stephen Kingi novellide fännamine neist ühiskonna silmis kohe mõrvarid.

Kampaaniaga on liitunud juba ka Eddie Vedder, Winona Ryder ja heavy metal bänd Metallica.

Tutvu lähemalt kurikuulsa juhtumiga ning vaata videot SIIT 

Loe lisaks ka Vikipeediast SIIT

Buduaar.ee