Lady Gaga: mu vagiina on solvunud

Lady Gaga: mu vagiina on solvunud

Lady Gaga lasi pressikonverentsilt ajakirjaniku välja visata, kuna too solvas lauljatari vagiinat. Lady Gaga esitles Saksamaal Berliinis oma uut kõrvaklappide kollektsiooni ning maha peeti ka pressikonverents. Üks ajakirjanik aga julges isiklikuks minna. 
“Ma jumaldan su Marc Jacobsi kostüümi, Sa näed selles suurepärane välja. Mul on aga üks küsimus: kas Sul on peenis või mitte?” Küsija suu pihta ei lööda, aga maruvihane Gaga ei suutnud end tagasi hoida: “Mu suurepärane vagiina on solvunud sellise küsimuse peale!”
Seejärel nõudis lauljatar, et Saksamaa muusikakanali Viva esindaja Collein Fernandes ruumist eemaldatakse. Öeldud-tehtud!  

Lady Gaga lasi pressikonverentsilt ajakirjaniku välja visata kuna too solvad lauljatari vagiinat.

Lady Gaga esitles Saksamaal Berliinis oma uut kõrvaklappide kollektsiooni ning maha peeti ka pressikonverents. Üks ajakirjanik aga julges isiklikuks minna. 
“Ma jumaldan su Marc Jacobsi kostüümi, Sa näed selles suurepärane välja. Mul on aga üks küsimus: kas Sul on peenis või mitte?”

Küsija suu pihta ei lööda, aga maruvihane Gaga ei suutnud end tagasi hoida: “Mu suurepärane vagiina on solvunud sellise küsimuse peale!”
Seejärel nõudis lauljatar, et Saksamaa muusikakanali Viva esindaja Collein Fernandes ruumist eemaldatakse. Öeldud-tehtud!

Collein rääkis hiljem, et ta ei saa aru, milles asi. On ju ilmselge, et keegi kunagi küsib talt sellise küsimuse, eriti veel peale sellist videot.

Kuulujutud, et Lady Gaga võib olla mees või koguni kesksoost, läksid liikvele umbes kuu aega tagasi, kui Gaga kandis oma kontserdil ülinappi kleiti ning sealt alt punnitas kahtlane moodustis välja.

Oma silm on kuningas! Vaata videot SIIT

 

Mirjam Simmer
Buduaar.ee toimetaja