Lindsay Lohan annab õele halba eeskuju

Lindsay Lohan annab õele halba eeskuju

Lindsay Lohan on oma väikesele õele halvaks eeskujuks. Tüdrukuid märgati koos pidutsemas ja alkoholi tarbimas. Lindsay, kelle südametunnistus on must kui öö, püüab nüüd ka oma väikest õde Alit samale teele viia. Lindsay minevik kihab erinevatest pahategudest, alustades purjus peaga autorooli istumisest ning lõpetades kokaiini omamisega. Viimane koht, kus staar redutama peaks, on ööklubi. Ja just seal Lindsay’t ja Alit märgatigi. Õed pidutsesid varajaste hommikutundideni ning Ali nautis igate hetke.  

Lindsay Lohan on oma väikesele õele halvaks eeskujuks. Tüdrukuid märgati koos pidutsemas ja alkoholi tarbimas.

Lindsay, kelle südametunnistus on must kui öö, püüab nüüd ka oma väikest õde Alit samale teele viia. Lindsay minevik kihab erinevatest pahategudest, alustades purjus peaga autorooli istumisest ning lõpetades kokaiini omamisega. Viimane koht, kus staar redutama peaks, on ööklubi. Ja just seal Lindsay’t ja Alit märgatigi. Õed pidutsesid varajaste hommikutundideni ning Ali nautis igate hetke.

“Talle meeldis, et teda märgatakse oma õe Lindsay seltsis. Aga ma ei saa aru sellest, kuidas lubatakse 16-aastast tüdrukut üldse klubisse sisse,” märkis pealtnägija.

Lohanite pereisa Michaeli sõnul on tal ainult hea meel, et tütred nii lähedased on. 

Ali kõnnib õhukesel jääl. Aasta alguses jättis ta kooli pooleli ning on nüüd koduõppe peal. Olenemata 8-aastasest vanusevahest riietuvad tüdrukud ühtemoodi, on šokeerivalt kõhnad ning käivad mööda pidusid. “Kõike, mida teeb Lindsay, tahab ka Ali teha”, räägib tüdrukute sugulane.

Mida arvad Sina, hea lugeja, kas Aliga läheb samamoodi kui Lindsay’ga?

 

Mirjam Simmer
Buduaar.ee toimetaja