Lindsay Lohan teenib vähem kui MTV reality-staar

30 kommentaari
Lindsay Lohan teenib vähem kui MTV reality-staar

Lindsay Lohan teenib vähem kui mõni suvaline MTV reality-staar! Varem hiilgeaegu nautinud näitlejanna Lindsay Lohani finantsasjad kisuvad aina allamäge. Lindsay “tasu”selle eest, et ta peole ilmub, on üüratult langenud. Nüüd saab näitlejanna oma näo näitamise eest kõigest 5000-10 000 dollarit (kuskil 55 000- 110 000), kui varem küündisid need numbrid kahekordsed olema.

Lindsay Lohan teenib vähem kui mõni suvaline MTV reality-staar!

Varem hiilgeaegu nautinud näitlejanna Lindsay Lohani finantsasjad kisuvad aina allamäge. Lindsay “tasu”selle eest, et ta peole ilmub, on üüratult langenud. Nüüd saab näiltjenna oma näo näitamise eest kõigest 5000-10 000 dollarit (kuskil 55 000- 110 000), kui varem küündisid need numbrid kahekordseteni. “Kui talle üldse makstakse peole ilmumise eest, siis ta saab kuskil 5000- 10 000 dollarit. Isegi Snooki saab rohkem, ” räägib allikas Fox News’ile. “See on kurb ja läheb aina kurvemaks. Need mõned inimesed, kes temast hoolivad, üritavad teda aidata, aga Lindsay ei usalda kedagi. Me muretseme tema pärast,” lisab allikas, kelle sõnul kurdab Lindsay oma muresid vahest täiesti suvalistele inimestele. Näiteks ühele assistendile, kes Lindsay’t ühe ürituse tarbeks valmistuda aitas, teab mures sõber rääkida.

“Lindsay on palju läbi elanud. Ta tunneb, et on siin üksinda. Kui ta saab tööd, mis on mitte tõenäoline, vajab ta pidevalt kedagi enda kõrvale, kes aitaks tal kohtumisteks valmistuda.”

Buduaar.ee