Lindsay Lohan võeti vanglas avasüli vastu

Lindsay Lohan võeti üleeile vanglas avasüli vastu, kirjutab Showbizspy.

Lindsay saabus vanglasse pisarsilmis hommikul kell 10 teiste vangide hüüete saatel: "Me armastame sind, Lindsay Lohan".
"Lindsay nuttis, kui ta vanglasse sisenes. Ta oli käeraudades, aga tundus väga rahulik. Me kõik ütlesime talle, et Jumal õnnistagu teda, ning ta naeratas meile," sõnas Tiffany Hawes, kes just samal ajal vanglast vabanes.

Lindsay Lohan võeti üleeile vanglas avasüli vastu, kirjutab Showbizspy.

Lindsay saabus vanglasse pisarsilmis hommikul kell 10 teiste vangide hüüete saatel: “Me armastame sind, Lindsay Lohan”.
“Lindsay nuttis, kui ta vanglasse sisenes. Ta oli käeraudades, aga tundus väga rahulik. Me kõik ütlesime talle, et Jumal õnnistagu teda, ning ta naeratas meile,” sõnas Tiffany Hawes, kes just samal ajal vanglast vabanes.
Pärast vanglasse sisenemist tehti Lindsay’le täielik läbiotsimine ning ta riietati oranži kostüümi. Lohan viidi privaatkongi erivajadustega inimeste osakonda, kus asuvad kuulsused ning inimesed, kes suure tõenäosusega sattuksid rünnakute ohvriks. Lindsay kong asub telestaar Alexis Neiersi kongi kõrval, kes istub kinni sissemurdmise eest Orlando Bloomi villasse. Vangidel lubatakse kongist väljas käia 1 tund päevas.

Los Angelese politsei esindaja Steve Whitemore räägib, et suure tõenäosusega vabaneb Lindsay juba 14 päeva pärast: “Ta võib vabaneda kas 1. või 2. augustil vangla ülerahvastatuse tõttu ja hea käitumise korral.”

Lindsayle määrati 90-päevane vanglakaristus ja 90-päevane sundvõõrutusravi.

Buduaar.ee