Liv Tyler naeris end herneks kuulujuttude peale, et..

Liv Tyler naeris end herneks kuulujuttude peale, et..

Liv Tyler räägib, et ta naeris end herneks, kui kuulis kuulujutte, et tema ja Zach Braff on paar, kirjutab ajakiri Elle. Aerosmithi vokalisti Steven Tyleri näitlejannast tütar Liv Tyler kinnitab, et kuulujutud suhtest seriaali “Kollanokad” staari Zach Braffiga on alusetud. “Naersin end herneks. See oli esimene kord, kui me kohtusime ning me rääkisime ühest filmist, mida ta juhendab, ” muheleb 32aastane kaunitar.        

Liv Tyler räägib, et ta naeris end herneks, kui kuulis kuulujutte, et tema ja Zach Braff on paar, kirjutab ajakiri Elle.

Aerosmithi vokalisti Steven Tyleri näitlejannast tütar Liv Tyler kinnitab, et kuulujutud suhtest seriaali “Kollanokad” staari Zach Braffiga on alusetud. “Naersin end herneks. See oli esimene kord kui me kohtusime ning me rääkisime ühest filmist, mida ta juhendab, ” muheleb 32aastane kaunitar.  

Tyler rääkis Briti Elle ajakirjale ka sõprussuhtest supermodell Kate Mossiga. “Mulle väga meeldib tema kapi kallal käia ja koos temaga riideid selga proovida,” jutustab Liv ning lisab, et kui nad koos on, siis igav juba ei hakka.

Buduaar.ee