Maag Sergei hakkab Jaak Lõivukest otsima

Maag Sergei hakkab Jaak Lõivukest otsima

Maag Sergei üritab üles leida 24.septembril kadunuks jäänud poissi Jaak Lõivukest. “Selgeltnägijate tuleproovist” silma paistnud noor maag Sergei üritab üles leida 24.septembril jäljetult kadunuks jäänud Jaak Lõivukest. Sergeil ja tema õel on kadumise kohta oma versioon, mis vajab nüüd üle kontrollimist, kirjutab Elu24.   
 

Maag Sergei üritab üles leida 24.septembril kadunuks jäänud Jaak Lõivukest.

“Selgeltnägijate tuleproovist” silmapaistnud noor maag Sergei üritab üles leida 24. septembril jäljetult kadunuks jäänud Jaak Lõivukest. Sergeil ja tema õel on kadumise kohta oma versioon, mis vajab nüüd ülekontrollimist, kirjutab Elu24

“Ma tahan aidata Tartu perekonda, kust kadus see poiss, ja meil õega on tekkinud üks versioon, mida oleks vaja üle kontrollida. See versioon annab meile kätte koha, kust me võiks seda poissi otsida. Oleme saanud vihje, aga loomulikult võib see täitsa vale olla. Aga vähemalt proovin midagi ära teha, ja minu õde ka,” räägib Sergei, kes lähipäevil Tartusse sõidab. 

“Miks ma neid aidata tahan? Aga sellepärast, et ma saan aru, kui kellelgi on raske situatsioon elus ja kui kellelgi on paha olla. Minu elus on olnud täpselt samasugune situatsioon. Miks ma ei võiks neid aidata, kui mul on võib-olla võimed. Ma ei ole kindel nendes, aga kui mul on, siis ma tahan neid aidata.”

 

 

Mirjam Simmer
Buduaar.ee toimetaja