Maag Sergei on armunud! Kes on see õnnelik ja kes üritab nende õnne rikkuda?

41 kommentaar
Maag Sergei on armunud! Kes on see õnnelik ja kes üritab nende õnne rikkuda?

  Maag Sergei isiklik võit “Selgeltnägijate tuleproovist” on uus kallim, kirjutab Õhtuleht. “Selgeltnägijate tuleproovist” tuntuks saanud ja oma võimetega hämmastanud maag Sergei on leidnud endale uue armastuse. Õnnelikuks väljavalituks osutus saate tegevprodutsent Kadriann Kibus. Armuloo paljastas esimesest “Selgeltnägijate tuleproovi” saatest  tuntuks saanud maag Hannes Vanaküla, kelle käsilased paari Mustika keskuses toidupoolist ostmas nägid. Vanaküla sõnul lõi armuleek lõkkele juba saate ajal, aga tegelikult leidisid noored üksteist pärast finaalsaadet, kui Kadriann tõttas Sergeid lohutama. “Tegelikult usun, et minu jaoks oligi saatusel eesmärk, et leiaksin saatest selle õige inimese,” on Sergei oma isikliku võidu üle õnnelik.     

Maag Sergei isiklik võit “Selgeltnägijate tuleproovist” on uus kallim, kirjutab Õhtuleht.

“Selgeltnägijate tuleproovist” tuntuks saanud ja oma võimetega hämmastanud maag Sergei on leidnud endale uue armastuse. Õnnelikuks väljavalituks osutus saate tegevprodutsent Kadriann Kibus. Armuloo paljastas esimesest “Selgeltnägijate tuleproovi” saatest  tuntuks saanud maag Hannes Vanaküla, kelle käsilased paari Mustika keskuses toidupoolist ostmas nägid. Vanaküla sõnul lõi armuleek lõkkele juba saate ajal, aga tegelikult leidisid noored üksteist pärast finaalsaadet, kui Kadriann tõttas Sergeid lohutama. “Tegelikult usun, et minu jaoks oligi saatusel eesmärk, et leiaksin saatest selle õige inimese,” on Sergei oma isikliku võidu üle õnnelik. 

Tundub, et end esinõiaks nimetav Vanaküla üritab iga hinna eest skandaali tekitada ning sellest kasumit lõigata. Täna näiteks rääkis ta Õhtulehele, et Nastja ja Sergei on Venemaa spioonid. Armunud Sergei ja Kadriann soovitavad Vanakülal arsti poole pöörduda, sest ilmselgelt tal natukene kruvid logisevad.

 

Buduaar.ee