Madonna äripartner on ta teismeline tütar. PILDID

Madonna äripartner on ta teismeline tütar. PILDID

Madonna uue rõivakollektsiooni “Material Girl” kaasautoriks on ei keegi muu kui lauljanna teismeline tütar Lourdes, kirjutab Showbizspy. “Kuna mul on palju muud teha, siis otsustasin, et ei disaini seda kollektsiooni ise. Polnud mitte mingit kahtlust, et Lola on perfektne valik. Tema tegi enamuse tööst ära. Me mõlemad käisime kokkusaamistel, vahetasime ideid, rääkisime ning harva oli meil ka erimeelsusi. Tema mõju on selles kollektsioonis tunda,” räägib 51aastane popikuninganna.

Madonna uue rõivakollektsiooni “Material Girl” kaasautoriks on ei keegi muu kui lauljanna teismeline tütar Lourdes, kirjutab Showbizspy.

“Kuna mul on palju muud teha, siis otsustasin, et ei disaini seda kollektsiooni ise. Polnud mitte mingit kahtlust, et Lola on perfektne valik. Tema tegi enamuse tööst ära. Me mõlemad käisime kokkusaamistel, vahetasime ideid, rääkisime ning harva oli meil ka erimeelsusi. Tema mõju on selles kollektsioonis tunda,” räägib 51aastane popikuninganna.
See pole esimene kord, kui Lourdes on kätt rõivadisaini alal proovinud. Osa Madonna tuuririietest on tütre poolt disainitud.

“Material Girl” kollektsioon tuleb lettidele eksklusiivses Macy’s 3. augustil. Vaata pilte allpool!

Buduaar.ee