Mango V.I.P võitjad selgunud! Auhinnamängud alles ees!

38 kommentaari
Mango V.I.P võitjad selgunud! Auhinnamängud alles ees!

Kevad käes, suvi ukse ees ja ongi aeg uut hooaja moekaupa soetada. Buduaar ja MANGO ootavad kõiki moest ja ilust lugupidavaid naisi kahte Eesti suuremasse linna ostupeole. Hispaania moebränd MANGO muudab shoppamise meeleolukaks ostupeoks. Pakutakse parimat moekaupa, meeldivat soodushinda ja seda meeleoluka muusika, maailma parima magusapoolise, maasikate lisadega vahuveini ja lõbusate auhinnamängude saatel.

Kevad käes, suvi ukse ees ja ongi aeg uut hooaja moekaupa soetada. Buduaar ja MANGO ootavad kõiki moest ja ilust lugupidavaid naisi Eesti suurematesse linnadesse ostupeole.

Hispaania moebränd MANGO muudab shoppamise meeleolukaks ostupeoks. Pakutakse parimat moekaupa, meeldivat soodushinda ja seda meeleoluka muusika, maailma parima magusapoolise, maasikaterikka vahuveini ja lõbusate auhinnamängude saatel.

MANGO annab kolmeks tunniks uuelt moekaubalt hinnad – 30% alla. Kevadsuvine ostupidu toimub 5. mail kell 18.00- 21.00 Tartu Tasku MANGOs ja 6. mail kell 21-00.00 Tallinna Viru Keskuse MANGOs. 

Shoppajaid on ootamas rikkalik valik uue hooaja moerõivaid ja aksessuaare ning kohapeal on teid stiilinõuga nõustamas särav Ženja Fokin. Ženjal on plaanis kõikidele kohaletulnutele pakkuda lõbusaid stiilimänge, mille võitjad saavad premeeritud ihaldusväärsete ilutoodetega firma L’Occitane suurest valikust, Fresita jagab kauneid ja kasulikke kotinagisid ning Ženja põuetaskust on võimalik küsida kuumimate ööklubide BonBon, Teater, Klubi Ahi vabapääsemeid.

Mõnusa muusika saatel kostitavad Buduaar ja MANGO juba uksel kõiki shoppajaid vahuveiniga Fresita, mis on tulvil maasikamaitset. Fresita, mis tähendab hispaania keeles maasikat, on ostukotti lisamas meeldiva üllatuse. Kommikorvidest leiad rikkalikult Geisha komme, mis arvatavasti on ka sinu üheks lemmikuks. Ostuga kaasa kingitused – Elizabeth Ardeniga koostöös loodud BRITNEY SPEARS “r a d i a n c e”  lõhnaproov ning kassa juures saad valida lisa kehakreemi, šampooni, seebi minitoodete seast.

Ka seekord on poes meikar, kes pakub tasuta trendimeigi tegemise võimalust. Võta istet Prantsuse ökokosmeetika Coleur Caramel meigitoolis ja luba make-up artistil Helen Neuman’il endale kaunis meik teha, sest moekaup soetatud, kaunis meik tehtud ja ööklubi pääsemed küsitud, on kõik eeldused, et kujuneb ka meeleolukas õhtu jätk.

Peaauhind!

REGISTREERI ja VÕIDA endale ja sõbrannale väärtuslik VIP auhind.

* Ženja Fokini personaalne stiilinõu MANGO uute kollektsioonidega

* Buduaari veebis ja suvi 2011 Buduaar Shopping ajakirjas VIP võitjate fotosessioon

* MANGO kingib kõikidele V.I.P loosi võitjatele kinkekaardid

* Fresita ja Geisha kingitused

* BRITNEY SPEARS “r a d i a n c e” 100 ml parfüüm

* Kingikorv, mis sisaldab luksuslikke L’Occitane tooteid ning lisaks juuksehooldustooteid Trevor Sorbie, Naked, Daniel Galvin Jnr, Umberto Giannini ja kehahooldustooteid: Naked, Scottish Fine Soaps, Dead Sea spa Magik, Delon.

Kõikide registreerunute seast loosime 4. mai pealelõunal välja mõlema linna V.I.P võitjad, kes saavad ka sõbrannale suurepärase üllatuse pakkuda!

Head loosiõnne ja kohtumiseni MANGOS!

Loosiratas on ringid teinud ja seisma jäänud!

Tartusse ootame Riina Solomonovat ja Tallinnasse Karin Maandit, kes võtavad kaasa sõbrannad Annika Viimsalu ja Ann Pressi.

Palju õnne VIP võitjatele ja kohtumiseni ka teistega Mangos, sest auhinnamängud jätkuvad!