Martin Saar uuest isikunäitusest: piltidel on hetkeemotsioonid

Martin Saar uuest isikunäitusest: piltidel on hetkeemotsioonid

Eile avas New Yorgi 400 kõige mõjukama inimese hulka valitud kunstnik Martin Saar oma isikunäituse. Uurisime, mida näituselt oodata on ning kust Martin inspiratsiooni kogub. Eile avati Solarise keskuses Apollo raamatupoe kõrval Martin Saare isikunäitus “Don’t belive everything you think”. Näitusel saab näha Martini viimase poole aasta töid, mis on põhiliselt mitmetasapinnalised õlimaalid. Martin ise räägib, et inspiratsiooniallikaks olid ta enda emotsioonid. “Hetkeemotsioonid on kantud otse lõuendile,” kommenteerib ta. Vaata väikest ülevaadet maalidest allpool.  

Eile avas New Yorgi 400 kõige mõjukama inimese hulka valitud kunstnik Martin Saar oma isikunäituse. Uurisime, mida näituselt oodata on ning kust Martin inspiratsiooni kogub.

Eile avati Solarise keskuses Apollo raamatupoe kõrval Martin Saare isikunäitus “Don’t belive everything you think”. Näitusel saab näha Martini viimase poole aasta töid, mis on põhiliselt mitmetasapinnalised õlimaalid. Martin ise räägib, et inspiratsiooniallikaks olid ta enda emotsioonid. “Hetkeemotsioonid on kantud otse lõuendile,” kommenteeris ta. Vaata väikest ülevaadet maalidest allpool.

Martin Saare isikunäitus avati 28. juulil Solarise keskuses Apollo raamatupoe kõrval ning on avatud 2. augustini.
Lisainfot Martinist ja tema töödest leiad www.martinsaar.com

Mirjam Simmer