Matthew McConaughey: olen hiline õitseja

Matthew McConaughey: olen hiline õitseja

Matthew McConaughley sai just 40 ning tunnistab, et tema elu alles algab, kirjutab ta oma MySpace lehel.  Näitleja ja paljude naiste unistus Matthew McConaughley rääkis kunagi, et tema on igipõline poissmees ning ei kavatse niipea abielluda. Nüüdseks on lood aga hoopis vastupidi – ta on abielus, kasvatab poega ning üks laps on veel tulekul. “Kolmekümnendad olid head aastad, aga ootan väga neljakümnendaid, sest olen hiline õitseja,” räägib meesiludus ning lisab, “Mul on kõik olemas perfektseteks neljakümnendateks aastateks – terve ja õnnelik abikaasa, poeg ning üks laps veel tulekul.”      

Matthew McConaughley sai just 40 ning tunnistab, et tema elu alles algab, kirjutab ta oma MySpace lehel. 

Näitleja ja paljude naiste unistus Matthew McConaughley rääkis kunagi, et tema on igipõline poissmees ning ei kavatse niipea abielluda. Nüüdseks on lood aga hoopis vastupidi – ta on abielus, kasvatab poega ning üks laps on veel tulekul.

“Kolmekümnendad olid head aastad, aga ootan väga neljakümnendaid, sest olen hiline õitseja,” räägib meesiludus ning lisab, “Mul on kõik olemas perfektseteks neljakümnendateks aastateks – terve ja õnnelik abikaasa, poeg ning üks laps veel tulekul.”

 

Mirjam Simmer
Buduaar.ee toimetaja