Megan Fox ei taha olla järgmine Angelina Jolie

46 kommentaari
Megan Fox ei taha olla järgmine Angelina Jolie

Megab Fox ütles ära rollist uues “Tombrideri” filmis, kirjutab Showbizspy. Megan Fox ei hakkagi Lara Craft’i järgmises “Tombrider” filmis mängima, sest ta ei taha, et teda võrreldakse Angelina Jolie‘ga. “Pakkumine tehti talle juba mõnda aega tagasi, aga alles nüüd ütles ta sellest ära. See on tegelikult ka loogiline. Talle küll meeldib Lara tegelaskuju, aga see, et teda hakatakse Angelinaga võrdlema, on liiast,” räägib allikas.

Megab Fox ütles ära rollist uues “Tombrideri” filmis, kirjutab Showbizspy.

Megan Fox ei hakkagi Lara Craft’i järgmises “Tombrider” filmis mängima, sest ta ei taha, et teda võrreldakse Angelina Jolie‘ga. “Pakkumine tehti talle juba mõnda aega tagasi, aga alles nüüd ütles ta sellest ära. See on tegelikult ka loogiline. Talle küll meeldib Lara tegelaskuju, aga see, et teda hakatakse Angelinaga võrdlema, on liiast,” räägib allikas.

23aastane Megan tunnistas eelmise aasta okoobris, et teda ei saa kuhugi klassifitseerida. “Meedial on oma nipid, kuidas nad asju müüvad. Keegi on “järgmine” või “uus” miski/ keegi. Ma pole pidutseja, niisiis nad ei saa mind ka pidutseja tüübi pähe müüa. Ma pole Oscarit võitnud, niisiis nad ei saa ka seda müüa. Nad saavad mind ainult võrrelda ning kuna mul on palju tattoo‘sid, siis hakati mind Angelinaga võrdlema,” rääkis Megan toona.

Buduaar.ee