Mel Gibson sai veelkord isaks!

Mel Gibson sai veelkord isaks!

Mel Gibsoni venelannast pruudil sündis reedel pisitütar, kirjutab Radaronline. Hollywoodi üks hinnatuim näitleja Mel Gibson sai oma armukse Oksanaga lapse. Laps sündis küll paar nädalat tähtajast varem, aga nii ema kui ka lapsega on kõik korras ning väidetavalt on nad juba ka koju saanud.     

Mel Gibsoni venelannast pruudil sündis reedel pisitütar, kirjutab Radaronline.

Hollywoodi üks hinnatuim näitleja Mel Gibson sai oma armukese Oksanaga lapse. Laps sündis küll paar nädalat tähtajast varem, aga nii ema kui ka lapsega on kõik korras ning väidetavalt on nad juba ka koju saanud. 

Mel Gibsonil on varasemast abielust seitse last. Meli ja tema abikaasa Robyni suhe leidis kurva lõpu, kui meest märgati Costa Rical koos Oksanaga mõnusalt puhkust veetmas. Mõni kuu hiljem andis Robyn lahutuspaberid sisse. Lahutus on aga pikk ja keeruline protsess, sest omavahel tuleb ära jagada varandus, mille väärtuseks on tervelt 900 miljonit dollarit! Vaata neid kurikuulsa puhkuse pilte SIIT

Oksanal on varasemast suhtest James Bondi osatäitjaga, näitleja Timothy Daltoniga, poeg. Väidetavalt aga tegi Mel Gibson Oksanale abieluettepaneku kohe, kui sai naise rasedusest teada. Pulma kuupäev pole veel teada.

 

Mirjam Simmer
Buduaar.ee toimetaja