Mel Gibson: suitsetamisest loobumine on piinarikas

23 kommentaari
Mel Gibson: suitsetamisest loobumine on piinarikas

Mel Gibsoni suurim väljakutse on suitsetamisest loobumine, kirjutab ajakiri Parade. Näitleja, kes sai hiljuti koos venelannast kallima Oksana Grigorjevaga pisitütre Lucia, tunnistab, et suitsetamisest loobumine on osutunud raskemaks kui ta arvas.     

Mel Gibsoni suurim väljakutse on suitsetamisest loobumine, kirjutab ajakiri Parade.

Näitleja, kes sai hiljuti koos venelannast kallima Oksana Grigorjevaga pisitütre Lucia, tunnistab, et suitsetamisest loobumine on osutunud raskemaks kui ta arvas. “Olen suitsetamise jälle maha jätnud. See oli täielik piin. Esimesed kolm päeva olin nagu kirvemõrvar. Neljandal päeval olin valmis juba pesapallikurikaga peksma. Viiendal päeval olin ohtlik muruniitjale. See on põrgulik komme, millest ma välja saada üritan,” jutustab mees ning usub, et selles halvas kombes on süüdi tema ema, kes oli kirglik suitsetaja. “Mu ema suitsetas ning arvan, et see on tema süü. Tegin oma esimese sigareti üheksa-aastaselt. Kui ma nüüd tagasi vaatan, siis pean tunnistama, et kõik oma otsused olen teinud just sigaret suus. Niisiis pidin ma mööda seinu ronima, et suitsetamisest lahti saada.”

Gibsoni sõnul ta tunneb, et peale sigarettidega lõpparve tegemist on tal justkui pool jalga mullas ning ka huumorisoon on kadunud. “Ma ei tee enam midagi lõbusat ning see on ju suremine? Mõtlen, et inimene surebki ju n.ö. etapiliselt. Loobutakse erinevatest asjadest ju ükshaaval. Mul on selline tunne, et mul on juba pool jalga mullas.”

Buduaar.ee