Michael Douglas ei jõua ära oodata gayfilmi Matt Damoniga!

Michael Douglas ei jõua ära oodata gayfilmi Matt Damoniga!

Michael Douglas ei jõua ära oodata gayfilmi, kus ta Matt Damoniga armastajapaar on, kirjutab Showbizspy. Vanameister Michael Douglas mängib uues tõsielulises filmis “Liberance” gayst pianisti, kelle nooremat armukest kehastab Matt Damon. “Ma elan rolli sisse. Matt Damonist saab mu noorem armuke. Jumal õnnistagu teda,” tunnistab Douglas ning usub, et selline rollivahetus tuleb neile mõlemale kasuks.   

Michael Douglas ei jõua ära oodata gayfilmi, kus ta Matt Damoniga armastajapaar on, kirjutab Showbizspy.

Vanameister Michael Douglas mängib uues tõsielulises filmis “Liberance” gayst pianisti, kelle nooremat armukest kehastab Matt Damon. “Ma elan rolli sisse. Matt Damonist saab mu noorem armuke. Jumal õnnistagu teda,” tunnistab Douglas ning usub, et selline rollivahetus tuleb neile mõlemale kasuks. Mõlemad mehed on tuntud trilleritest ja actionfilmidest nagu “Wall street” ja “Bourne’i intedinteet”. 

Michael Douglas on viimase kümnendi jooksul võtnud vastu ainult käputäie filmirolle ning pühendunud rohkem perekonnale ja laste kasvatamisele. “Ma pole enam nii väga tööle pühendunud. Ma naudin aega oma perekonnaga ning mulle meeldib, et ma ei pea oma karjääri pärast muret tundma,” tunnistab vanameister ning lisab, et peale abiellumist Catherine Zeta Jones’iga on teda raske kodust välja saada. 

“Liberace” peaks valgele ekraanile jõudma aastal 2012. 

Vaata videot kuulsast pianistist allpool! 

 

Buduaar.ee