Miks Britney Spears maha jäeti?

45 kommentaari
Miks Britney Spears maha jäeti?

Jason Trawick jättis Britney Spearsi maha, kuna too hakkas väga imelikult käituma ning oli sõna otseses mõttes hullumas, kirjutab ajakiri Now. Lauljanna Britney Spears on nüüd vallaline, kuna tema ettearvamatu ja veider käitumine on naise agendist kallimal Jason Trawickil kopsu üle maksa ajanud. “Britney’l käivad veidrad hood. Tema käitumine on kontrolli alt väljas. Kuigi Jason on vanem, meeldib talle siiski käia klubitamas ja veeta toredalt aega sõpradega. Britney on väga ettearvamatu. Ta on tuntud selle poolest, et hüppab laua peale ja hakkab tantsima või räägib inimestele, keda ta alles kohtas, oma seksielust,” räägib peretuttav.    

Jason Trawick jättis Britney Spearsi maha, kuna too hakkas väga imelikult käituma ning oli sõna otseses mõttes hullumas, kirjutab ajakiri Now.

Lauljanna Britney Spears on nüüd vallaline, kuna tema ettearvamatu ja veider käitumine on naise  kallimal, tema agendil Jason Trawickil, kopsu üle maksa ajanud. “Britney’l käivad veidrad hood. Tema käitumine on kontrolli alt väljas. Kuigi Jason on vanem, meeldib talle siiski käia klubitamas ja veeta toredalt aega sõpradega. Britney on väga ettearvamatu. Ta on tuntud selle poolest, et hüppab laua peale ja hakkab tantsima või räägib inimestele, keda ta alles kohtas, oma seksielust,” räägib peretuttav.
Britney tujutsemine ja avalikud armukadedus- ja nutuhood sundisid Jasonit lauljannaga hüvasti jätma. “Britney on väga armukade isegi siis, kui Jason lihtsalt räägib kellegagi. Ta kontrollis aeg-ajalt tema e-maile ning nõudis alati, et mees näitaks, kes talle helistab. Ta oli maruvihane, kui Jason julges ühegi tüdrukuga, kes oli lihtsalt töökaaslane, suhelda,” jutustab allikas ning oletab, et selles võib süüdi olla just staarielu ning aastatepikkune jälgimine ja pildistamine.

Buduaar.ee