Miks räägivad Elton John ja Eminem iga nädal telefoni teel?

Miks räägivad Elton John ja Eminem iga nädal telefoni teel?

Eminem räägib, et Elton John helistab talle vähemalt korra nädalas, et kontrollida, kas mees ikka hoidub narkootikumidest. Räppar Eminem räägib, et hakkas Elton Johniga suhtlema siis, kui tal olid narkoprobleemid ning on jätkanud suhtlemist siiamaani. Heast harjumusest vestlevad nad telefoni teel lausa igal nädalal.

Eminem räägib, et Elton John helistab talle vähemalt korra nädalas, et kontrollida, kas mees ikka hoidub narkootikumidest.

Räppar Eminem räägib, et hakkas Elton Johniga suhtlema siis, kui tal olid narkoprobleemid ning on jätkanud suhtlemist siiamaani. Heast harjumusest vestlevad nad telefoni teel lausa igal nädalal. “Elton John helistab mulle korra nädalas. Ta küsis, kas ma märkan teatud asju, millest varem olin mööda kõndinud. Ja tal oli õigus. Hakkasin asju jälgima, nagu näiteks, et sellel puul on päris lahedad lehed. Ma ei märganud neid asju varem, sest olin nii pe*ses omadega,” räägib Eminem ajakirjale Spin.

Eminem on varem öelnud, et oli vaid mõne tunni kaugusel surmast: “Mul võttis aega tunnistamaks, et mul on probleem. Hip-hopi maailmas, kus ma elan, võidakse seda eksimatult nõrkuseks pidada ning see on viimane asi, mida tahta. Aga kui ma ei oleks enda nõrkust tunnistanud, siis oleksin surnud.”

Buduaar.ee