Miley Cyrus: internet on ohtlik! Vasta ka meie gallupis!

Miley Cyrus: internet on ohtlik! Vasta ka meie gallupis!

Miley Cyrus räägib, et internet on ohtlik ning selle asemel, et toas internetis passida, tuleks hoopis väljas ringi joosta, kirjutab Movieline. “Hannah Montana” 17aastane staar Miley Cyrus innustab noorukeid internetist eemale hoidma, sest see on täielik aja raiskamine. “Ma ütlen lastele, et hoiduge internetist! See on ohtlik! See pole üldse lõbus ning nii raiskate ainult aega. Te peaksite väljas sporti tegema vms, ” räägib Miley, kes oli varem ise totaalne Twitterisõltlane.   

Miley Cyrus räägib, et internet on ohtlik ning selle asemel, et toas internetis passida, tuleks hoopis väljas ringi joosta, kirjutab Movieline.

“Hannah Montana” 17aastane staar Miley Cyrus innustab noorukeid internetist eemale hoidma, sest see on täielik aja raiskamine. “Ma ütlen lastele, et hoiduge internetist! See on ohtlik! See pole üldse lõbus ning nii raiskate ainult aega. Te peaksite väljas sporti tegema vms, ” räägib Miley, kes oli varem ise totaalne Twitterisõltlane. “See on nii nõme, kui oleme sõpradega väljas ning nad teevad endast pilte, et neid hiljem Facebooki üles laadida. Nad ei naudi üldse seda, mida koos hetkel väljas teeme,” nukrutseb Miley.

Buduaar.ee