Mis seos on Pamela Andersoni ja FBI vahel?

Mis seos on Pamela Andersoni ja FBI vahel?

Pamela Anderson ei nuhi oma poegade järel, vaid ütleb, et seda teeb tema eest hoopis FBI, kirjutab Showbizspy. Endine “Rannavalve” seksikas staar Pamela Anderson on oma kahte poega veennud, et FBI jälgib kõiki perekonna telefonikõnesid ja laptope. “Ma ei nuhi kunagi nende asjades. Ma lihtsalt räägin neile: “Täna on see päev, kui saan FBI-lt raporti, mis sa oma arvutis teinud oled ja kellega telefoni teel rääkinud. Ükskõik, mis seal ka ei oleks, siis tea, et ma andestan sulle.” Ja nad räägivad mulle kõik ära,” pajatab 42-aastane Pam oma nipist. Pamelal on kaks poega- 13aastane Brandon ja 11aastane Dylan.      

Pamela Anderson ei nuhi oma poegade järel, vaid ütleb, et seda teeb tema eest hoopis FBI, kirjutab Showbizspy.

Endine “Rannavalve” seksikas staar Pamela Anderson on oma kahte poega veennud, et FBI jälgib kõiki perekonna telefonikõnesid ja laptope.

“Ma ei nuhi kunagi nende asjades. Ma lihtsalt räägin neile: “Täna on see päev, kui saan FBI-lt raporti, mis sa oma arvutis teinud oled ja kellega telefoni teel rääkinud. Ükskõik, mis seal ka ei oleks, siis tea, et ma andestan sulle.” Ja nad räägivad mulle kõik ära,” pajatab 42-aastane Pam oma nipist.

Pamelal on kaks poega – 13-aastane Brandon ja 11-aastane Dylan.

 

Mirjam Simmer
Buduaar.ee toimetaja