“Miss Raplamaa” missivõistlus valib kaunima Raplamaa neiu! Anna oma hääl!

41 kommentaar
“Miss Raplamaa” missivõistlus valib kaunima Raplamaa neiu! Anna oma hääl!

Miss Raplamaa on iludusvõistlus, mis on järjepidevalt toimunud 15 aastat. Miss Raplamaad korraldas 10 aastat järjest Tiiu Susi koos Imbi Kalbergiga, esimest suisa kutsutakse missiemmeks. Peale ümmarguse korralduskorra täitumist andis Tiiu võistluse korraldamise üle kahele õele, kellega sel aastal liitus Merliis Sulg ja Heili Horn.

Miss Raplamaa on iludusvõistlus, mis on järjepidevalt toimunud 15 aastat. Miss Raplamaad korraldas 10 aastat järjest Tiiu Susi koos Imbi Kalbergiga, esimest suisa kutsutakse missiemmeks. Peale ümmarguse korralduskorra täitumist andis Tiiu võistluse korraldamise üle kahele õele, kellega sel aastal liitus Merliis Sulg ja Heili Horn. Koos korraldatakse juba 16. missivõistlus, mis toimub juba sel laupäeval.

„Minu idee korraldamisele kaasa aidata tuli peale eelmise aasta võistlust, sest mis siin salata, on natukene keeruline aeg sellist üritust korraldada ja suurem meeskond toob endaga kaasa ka laiahaardelisema tutvustepagasi. Olen ka ise sellel võistlusel osalenud ja tean seetõttu, kui palju see kogemus noortele neidudele tähendab ning kui paljudele tüdrukutele head eeskuju annab, sellepärast siis tahan väga seda ilusat traditsiooni säilitada,“ räägib Merliis, kelle sõnul on ettevalmistused võistluseks kestnud kolm kuud. Selle aja jooksul on toimunud põhjalik ettevalmistus lõppürituse viieks vooruks – avatants, fantaasiavoor, bikiinivoor, moeshow ja pidulik voor. „Missid on harjutanud kõndimist, lihvinud tantsuoskust ja eneseväljendust. Lisaks treeningutele on külastatud maakonnas erinevaid asutusi ning antud ka panus heategevusse,“ lisab Sulg.
10. aprillil Sadolini Spordihoones toimuval lõppvõistlusel hindavad noorukesi kaunitare kümme žüriiliiget, kes hindavad erinevates voorudes missikandidaatides isikupära, julgust esineda ning lavalisi oskusi. „Näiteks fantaasiavoorus panevad tüdrukud proovile oma näitlemisoskuse ja andekuse, moevoorus testitakse oma modelliannet ja pidulikus voorus jagatakse žüriiliikmete küsimustele taibukaid vastuseid,“ räägib Sulg lähemalt.

Ka kõik Buduaarikad saavad võitluses kaasa lüüa ning välja valida Buduaari lemmiku, keda autasustatakse Buduaari goodybag’iga. Kõik teised kandidaadid saavad julguse eest premeeritud Buduaari ajakirja aastatellimusega. 
Hääletada saab kuni 10. aprilli kella 17.00!

Miss Raplamaa lõppvõistlus toimub Raplas Sadolini Spordihoones 10. aprillil algusega kell 18.00. Õhtut juhib Koit Toome ning esineb Ska Factor. Piletid on juba müügil!
Vaata lisaks www.missraplamaa.ee