Multimiljonäri koondamine

21 kommentaar
Multimiljonäri koondamine

Rahvusringhäälingu kultuuritoimetaja ja ametiühingutegelane Maris Johannes sai enne jõule koondamisteate. Vähesed aga teavad, et tegelikult on Johannes Eesti üks rikkamaid naisi!  Maris Johannes sai isalt päranduseks osaluse mitmetes firmades. Nendest kõige olulisem on ehitusmaterjalide müügiga tegelev firma Espak, kus Johannese aktsiapaki väärtus on üle 90 miljoni krooni.   

Rahvusringhäälingu kultuuritoimetaja ja ametiühingutegelane Maris Johannes sai enne jõule koondamisteate. Vähesed aga teavad, et tegelikult on Johannes Eesti üks rikkamaid naisi! 

Maris Johannes sai isalt päranduseks osaluse mitmetes firmades. Nendest kõige olulisem on ehitusmaterjalide müügiga tegelev firma Espak, kus Johannese aktsiapaki väärtus on üle 90 miljoni krooni. Maris ei paista üldse välja kui eriline rikkur, pigem on tema jaoks tähtis hingeline rahulolu. Ma loen luulet, mitte raha. Olin valmis, et teen saateid edasi ja ilma rahata,” nendib naine Ekspressile.

Läinud aasta lõpul andsid ülemused tänu avalikkuse survele alla ja võtsid Johannese taas tööle, aga ülemuste üleolev käitumine jääb talle meelde. “Viimane lause tööandja vestluses, kus viidatakse mu majanduslikule kindlustatusele, oli minu jaoks piiri ületamine. See kõlas jõhkralt.” 

 

Buduaar.ee