Naistevahetuse saates sekkus küla pereellu!

Naistevahetuse saates sekkus küla pereellu!

Tänases Naistevahetuse saates vahetasid pereema kohad Reelika ja Liana. Kui alguses tundus kõik hästi sujuvat ning vahetusemad said pereliikmetega väga hästi läbi, siis muutus see peagi. Liana pidanuks arvestama, et sealkandis on ka kõige salajasemad peresaladused tervele külale teada ning nii mõnigi on valmis meediale sellest pajatama.     

Tänases Naistevahetuse saates vahetasid pereema kohad Reelika ja Liana. Kui alguses tundus kõik hästi sujuvat ning vahetusemad said pereliikmetega väga hästi läbi, siis muutus see peagi. Liana pidanuks arvestama, et sealkandis on ka kõige salajasemad peresaladused tervele külale teada ning nii mõnigi on valmis meediale sellest pajatama. Üks salakaval külaelanik Moonika rääkis kollasele meediale, et Reelika abikaasa on pätt ja joodik. Loomulikult läks sellest suur sõnasõda lahti ning kõigil olid harjad punased. Reelika puhkes koguni nutma ning rääkis, et nad ei teeks kunagi oma lastele liiga, kuna teda ise on lapsena väärkoheldud.

Aga millised olid suhted naistel pereisadega? Kui Reelika oli Liana elukaaslasega väga rahul ning nad said omavahel kõigest rääkida, siis Liana muutis üsna kiiresti Volodja suhtes meelt, kuna mees on terava ütlemisega ning nii mõnigi sõna tema suust on lausa solvav.

Järgmises saates saab näha juba tõelist Eesti naiste kätši!

 

Mirjam Simmer
Buduaar.ee toimetaja