Naistevahetuse Vova: Sa oled mõrd ja meie uksest sa sisse ei astu!

Naistevahetuse Vova: Sa oled mõrd ja meie uksest sa sisse ei astu!

Naistevahetuses sähvasid sädemed Reelika ja Vova ning Aini ja Liana vahel. Seekord pidid pered ära jagama 15 000 krooni ning see osutus raskemaks kui arvata oleks osatud. Ostetud sai küll vajalikke asju nagu voodi, riided ja pliit, aga ostukorvi sattusid ka hunnik alkoholi (2000 kr. eest) ning Lianale juuksevärv ja teksapüksid (500.-). Liana helistas küll Reelikale, et too ka sama summa eest endale midagi soetaks, aga Reelika seda võimalust ei kasutanud.   

Naistevahetuses sähvasid sädemed Reelika ja Vova ning Aini ja Liana vahel. Seekord pidid pered ära jagama 15 000 krooni ning see osutus raskemaks kui arvata oleks osatud. Ostetud sai küll vajalikke asju nagu voodi, riided ja pliit, aga ostukorvi sattusid ka hunnik alkoholi (2000.-) ning Lianale juuksevärv ja teksapüksid (500.-). Liana helistas küll Reelikale, et too ka sama summa eest endale midagi soetaks, aga Reelika seda võimalust ei kasutanud. 

Suur tüli tekkis Liana ja Vova vahel, sest Vova kasutas salaja pangakaarti ning ostis sellega viina. Hommikuks oli pangakaart armsasti koos tšekikesega laua peal. Nagu polekski midagi juhtunud…Lisaks nimetas alati napsine Vova Lianat värdjaks ning laisaks. Reelika ja Aini suhted olid üpris head, aga veidral kombel tuli just paar sekundit enne teise perega kohtumist Reelikal suust välja sõna “sitatrussik”, eelnevalt oli ta ka kaamerasse rääkinud, kuidas Ainile eriti pesta ei meeldi. Aini käed-jalad saavad küll pestud, aga kas ka need strateegilised kohad puhtaks saavad… see jäi Reelikale mõistatuseks.

 Kogu saagale pani muidugi krooni Moonika! Nimelt ei jõudnud Reelika veel uksest sissegi astuda, kui juba vudis tumedapäine Moonika Reelikat “tervitama”. Räägiti ja ropendati teemadel nagu “Vova –  ta on ju joodik ja pätt” ning “Kes jätab lapse üksi õue”. Reelika oli närvis ning ropendas väriseva häälega. Lapsed nutsid ning Vova suust kõlas meeldejäävalt ja selgelt: “Sa oled mõrd ja meie uksest sisse ei astu.” Kui Reelika tuppa läks, siis virises ta selle üle, et mööbel oli ümber tõstetud ning põrandalt leitud Liviko punane kork. Tundub, et Voval on äärmiselt halb mälu, sest mees väitis tulisilmi, et tema ei joonud üldse Liviko tooteid, kuigi külmkapp oli punase korgikesega kange alkoholi all lookas. Ja üleüldse oli Vova jutt pidevalt vasturääkiv tema tegudele ja eelmistele juttudele.

Üldiselt võiks kõik kokku võtta lühidalt: käige koolis, saage haridus ja alles siis mõelge abielule ja lastele! 

Järgmisel nädalal saab näha kahe üksikema vahetust! 

 

 

Mirjam Simmer
Buduaar.ee toimetaja