Naomi Campbell tähistas oma 40. sünnipäeva nagu 20aastane!

36 kommentaari
Naomi Campbell tähistas oma 40. sünnipäeva nagu 20aastane!

Naomi Campbell tähistas oma 40. sünnipäeva pidutsedes Jennifer Lopezi, Mary J. Blidge ja paljude teiste maailmakuulsate staaridega, kirjutab showbizspy. Naomi Campbell sai 40aastaseks, aga pidas maha sellise pralle nagu 20aastased. Pidustused leidsid aset Cannesi hotellis Du Cap, kus 45minutilise kavaga esines ka Black Eyed Peas. “Naomi nautis iga hetke. Tal oli nii palju energiat ning ta tantsis terve õhtu,” räägib üks sealviibinu.

Naomi Campbell tähistas oma 40. sünnipäeva pidutsedes Jennifer Lopezi, Mary J. Blidge ja paljude teiste maailmakuulsate staaridega, kirjutab Showbizspy.

Naomi Campbell sai 40aastaseks, aga pidas maha sellise pralle nagu 20aastased. Pidustused leidsid aset Cannesi hotellis Du Cap, kus 45minutilise kavaga esines ka Black Eyed Peas. “Naomi nautis iga hetke. Tal oli nii palju energiat ning ta tantsis terve õhtu,” räägib üks sealviibinu.

Peokülaliste hulgas olid ka Grace Jones ja Eva Herzigova, kes saabusid peole paadiga. Paljud staarid ei saanud aga ise kohale tulla ning saatsid Naomile videotervitused, mida ka lahkesti kõikidele pidulistele näidati. Oma videotervitused saatsid räppar P.Diddy ja meessoost supermodell Tyson Beckford.

Külalisi kostitati erilise õhtusöögiga, mis sisaldas kahte erikokteili “Campbelltini” ja “Naomito”ning kolmekihilist šokolaadikooki.

Naomi kallim, vene miljardär Vadislav Doronin, üllatas oma kallimat neljakümne valge roosi ja südantliigutava kõnega, kirjeldades naist “metsikuks naiseks ning tema suureks armastuseks”.

Buduaar.ee