Nicole Kidmani abikaasa hädas naise toitudega

Nicole Kidmani abikaasa hädas naise toitudega

Nicole Kidmani kantrimuusikust abikaasa on hädas naise kokkamisega, kirjutab National Enqueirer. Näitlejanna Nicole Kidmani kantrimuusikust abikaasa Keith Urban on tõsiselt hädas naise söögitegemisega. Keith’il  arvatavasti pole isu Nicole’i supertervislike toitude järele. “Nicole ei kasuta soola, suhkrut, võid ega ka õli toidu valmistamisel. Keith räägib, et ta külastab ennem tihti drive-in’i kui sööb Nicole’i maitsetuid roogi,” räägib peretuttav.       

Nicole Kidmani kantrimuusikust abikaasa on hädas naise kokkamisega, kirjutab National Enqueirer.

Näitlejanna Nicole Kidmani kantrimuusikust abikaasa Keith Urban on tõsiselt hädas naise söögitegemisega. Keith’il  arvatavasti pole isu Nicole’i supertervislike toitude järele. “Nicole ei kasuta soola, suhkrut, võid ega ka õli toidu valmistamisel. Keith räägib, et ta külastab ennem tihti drive-in’i kui sööb Nicole’i maitsetuid roogi,” räägib peretuttav. 

Nicole Kidman tunnistas hiljuti, et ei ole köögis just käbedaim käpp. “Olen kohutav kokk. Kui küpsetan Keith’ile kana, siis see jääb alati kuiv. Mulle on alati parem süüa teha, sest ma söön peaaegu kõike,” räägib 42aastane näitlejanna.

 

Buduaar.ee