Nicole Richie disainis oma kihlasõrmuse ise!

Nicole Richie disainis oma kihlasõrmuse ise!

Nicole Richie disainis endale ise kihlasõrmuse, kirjutab Showbizspy. Tõsielustaar Nicole Richie, kes teatas oma kihlusest rokkbändi Good Charlotte rokkari Jole Maddeniga David Lettermani shows, disainis oma kihlasõrmuse ise. Koos juveliiri Neil Lane’iga valmis veatu nelja karaadine ümmargune teemantsõrmus.    

Nicole Richie disainis endale ise kihlasõrmuse, kirjutab Showbizspy.

Tõsielustaar Nicole Richie, kes teatas oma kihlusest rokkbändi Good Charlotte rokkari Jole Maddeniga David Lettermani shows, disainis oma kihlasõrmuse ise. Koos juveliiri Neil Lane’iga valmis veatu nelja karaadine ümmargune teemantsõrmus.
“Me disainisime selle koos. Nicole on väga armas ning temaga töötamine sujus suurepäraselt. Ta tahtis saada ilusat erilist sõrmust ning haaras disaini asjus ohjad enda kätte,” räägib Lane, kes on olnud selliste maailmakuulsate staaride juveelide autor nagu Gwyneth Patrow, Madonna, Nicole Kidman, Charlize Theron. Lane paljastab veel ka, et Joel tahtis, et Nicole’il oleks võimalus disaini asjus sõna sekka öelda. “Joel lihtsalt tahtis, et tal oleks unistuste sõrmus.” 

Richiel ja Maddenil on kaks last- kahene Harlow ja viie kuune Sparrow.

Vaata Nicole’i kihlasõrmuse pilte all pool! 

Buduaar.ee