Nicole Scherzinger ja Lewis Hamilton taas koos!

Nicole Scherzinger ja Lewis Hamilton taas koos!

Nicole Scherzinger ja Lewis Hamilton on taas paar, kirjutab Showbizspy. Menubändi The Pussicat Dollsi vokalist ja F1 piloot Lewis Hamilton on oma armastuse taas üles soojendanud. Paari nähti pühapäeval Los Angelese Grove Shopping Center kaubamajas käsikäes jalutamas. “Nad hoidsid käest kinni ja vestlesid fännidega. Nad paistsid õnnelikud,” räägib pealtnägija. Tundub, et oodata on ka pikka lauda, sest kui klienditeenindaja naise käest küsis, kas too otsib midagi kindlat, vastas Nicole järgmist: “Sel aastal – mu pulmakleiti!”  Paar läks lahku selle aasta jaanuaris, kui ühiselt otsustati, et mõlema kiire elutempo ja karjäärisuunitlused ei võimalda terviklikku suhet. See ei ole aga esimene kord, kui nad lahku on läinud. 2009. aasta septembris lõpetas suhte 25aastane Hamilton ning tõi põhjenduseks pühendumisprobleemid. Buduaar.ee    

Nicole Scherzinger ja Lewis Hamilton on taas paar, kirjutab Showbizspy.

Menubändi The Pussicat Dollsi vokalist Nicole Scherzinger ja F1 piloot Lewis Hamilton on oma armastuse taas üles soojendanud. Paari nähti pühapäeval Los Angelese Grove Shopping Center kaubamajas käsikäes jalutamas. “Nad hoidsid käest kinni ja vestlesid fännidega. Nad paistsid õnnelikud,” räägib pealtnägija. Tundub, et oodata on ka pikka lauda, sest kui klienditeenindaja naise käest küsis, kas too otsib midagi kindlat, vastas Nicole järgmist: “Sel aastal – mu pulmakleiti!” 

Paar läks lahku selle aasta jaanuaris, kui ühiselt otsustati, et mõlema kiire elutempo ja karjäärisuunitlused ei võimalda terviklikku suhet. See ei ole aga esimene kord, kui nad lahku on läinud. 2009. aasta septembris lõpetas suhte 25aastane Hamilton ning tõi põhjenduseks pühendumisprobleemid.

Buduaar.ee