Nicole Scherzinger on järgmine Bondi-tüdruk?

43 kommentaari
Nicole Scherzinger on järgmine Bondi-tüdruk?

Nicole Scherzinger suundub filmimaailma ja tahab olla järgmine Bondi-tüdruk. The Pussycat Dolls´i lauljatar Nicole Scherzinger, kes läks hiljuti lahku vormeliässast Lewis Hamiltonist, kuna mees pidas oma karjääri tähtsamaks kui naise oma, suundub muusikaärist filmimaailma ning on sihiks võtnud olla järgmine Bondi-tüdruk.   

Nicole Scherzinger suundub filmimaailma ja tahab olla järgmine Bondi-tüdruk.

The Pussycat Dollsi lauljatar Nicole Scherzinger, kes läks hiljuti lahku vormeliässast Lewis Hamiltonist, kuna mees pidas oma karjääri tähtsamaks kui naise oma, suundub muusikaärist filmimaailma ning on sihiks võtnud olla järgmine Bondi-tüdruk. “Nicole on vingelt ambitsioonikas ning ei tahtnud enam Lewise järgi mööda maailma sörkida. Nicole on kokku leppinud juba kohtumisi Hollywoodis. Ta on väga sportlik ning näeb end kõige paremini action- filmi rollides. Ta ise on öelnud, et tahaks olla järgmine Bondi-tüdruk,” räägib allikas ajakirjale Hello!. 

Kuigi Nicole’i uus suund on filmimaailm, ei jäta ta muusikaga hüvasti. Pärast lahkuminekut Lewis Hamiltonist on ta kirjutanud mitu armastuslugu oma uue sooloalbumi tarbeks. 

Buduaar.ee